استاندار کردستان ضمن اشاره به اینکه مردم استان کردستان در این مدت کارهای بزرگی برای کمک به زلزله زدگان انجام داده اند، گفت: مردم باید به هلال احمر اعتماد کنند و نگذارند سودجویان وارد عرصه شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، بهمن مرادنیا در جریان بازدید از کمک های دولتی و مردمی در خصوص زلزله زدگان کرمانشاه اظهار کرد: هلال احمر یک سازمان بین المللی است و در جریان حوادث به خوبی مدیریت لازم را دارد و مردم بهتر است از طریق این سازمان کمک های خود را ارسال کنند.
وی ضمن اشاره به اینکه مردم استان کردستان در این مدت کارهای بزرگی انجام دادند، عنوان کرد: مردم باید به هلال احمر اعتماد کنند و نگذارند سودجویان وارد عرصه شوند.
استاندار کردستان با اشاره به اینکه ستاد بحران استان در همان ساعت های اولیه تشکیل شد، بیان کرد: با توجه به برنامه ریزی هایی انجام شده وسایل مورد نیاز فورا به محل اعزام شد و پس از آن نیز کمک های مردمی جمع آوری و به مناطق آسیب دیده ارسال شد.
مرادنیا ضمن اشاره به اینکه هلال احمر استان در این مدت کارهای موثری انجام داده است، یادآور شد: در شهر سنندج نیز در حادثه زلزله یک ساختمان آسیب دید و برای اهالی این ساختمان نیز اقداماتی از جمله اسکان و تغذیه انجام گرفته است.
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج