شرکت آبفای کردستان با تهیه اقلامی از مهمترین نیازهای زلزله زدگان کرمانشاه در حوزه آب نسبت به ارسال آنها اقدام کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، کمک و یاری همنوع در همه حال یک وظیفه انسانی و اسلامی به شمار می آید و این مهم در هنگام بروز فجایع و بحران ها اهمیت بیشتری می یابد.

زلزله اخیری که در استان کرمانشاه رخ داد، قلب تمامی مردم ایران را به درد آورد و بسیاری از هموطنان کوشیدند به هر نحوی که شده به یاری این سانحه دیدگان بشتابند.

مردم استان کردستان به دلیل همسایگی با کرمانشاه و اشتراکات مختلف و متعدد احساس وظیفه بیشتری برای کمک به سیل زدگان دارند و در این میان ادارات و دستگاه های مختلف اجرایی استان کردستان نیز هم به لحاظ مسئولیت و هم از بعد انسانی قضیه تلاش کرده اند با بسیج امکانات آنچه که مقدور بوده است را با هدف کاستن از آلام هموطنان کرمانشاهی انجام بدهند.

شرکت آبفا استان کردستان هم در این راستا نسبت به تهیه و ارسال کمک هایی اقدام کرده است که اعزام چهار سرویس ۱۰ تنی آب معدنی به مقدار 52 هزار و ۸۰۰ بطری ۱.۵ لیتری و دو دستگاه تانکر آبرسانی سیار به ظرفیت  24 هزار لیتر از آن جمله است.

همچنین ارسال و انتقال فیلتر شنی تحت فشار با ظرفیت تصفیه ۶۰ لیتر بر ثانیه همراه با متعلقات مربوطه، یک دستگاه دیزل ژنراتور، سه باب مخزن ۵۰۰۰ لیتری ثابت، یک دستگاه نیسان همراه با یک مخزن ۱۰۰۰ لیتری، یک دستگاه پکیج تصفیه آب و اعزام دو اکیپ چهار نفره تعمیرات و سه نفر از کارشناسان باتجربه حوزه بهره برداری از دیگر اقدامات شرکت آبفا در این مسیر بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج