نماینده ولی فقیه در استان کردستان روز سه شنبه با صدور بیانیه ای در گذشت تعدادی از هموطنان در زلزله غرب استان کرمانشاه را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، درمتن پیام  آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی آمده است:
الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ
برادران و خواهران گرانقدر و محترم و هموطنان عزیز کرد زبان استان شهید پرور کرمانشاه، خبر تاثر بر انگیز و تاسف بار وقوع زلزله در مناطق غربی کشور بویژه در استان کرمانشاه که منجر به مجروح شدن و از دست دادن جمع کثیری از هموطنان عزیزمان و بروز صدمات مادی و معنوی شد، موجب نگرانی و تالم اینجانب گردید.
لذا بر همه مسئولان منطقه ضروری است پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری ضمن استفاده از همه توان و امکانات موجود به کمک حادثه دیدگان شتافته و از آحاد مردم استان انتظار دارم هم چون گذشته آسیب دیدگان را یاری نموده تا مرهم بر آلام آن مردم عزیز باشد.
به گزارش خبرگزاری موج از مرکز لرزه نگاری کشوری، زمین لرزه ای به بزرگی 7 و 2 دهم ریشتر در ساعت 21 و 48 دقیقه و 16 ثانیه شامگاه یکشنبه استان های غربی کشورمان را لرزاند.
مرکز وقوع این زمین لرزه استان کرمانشاه حوالی ازگله در طول جغرافیایی 45.9، عرض جغرافیایی 34.84 و عمق 11 کیلومتری زمین بوده است.
این زمین لرزه در 5 کیلومتری ازگله، 25 کیلومتری تازه آباد، 37 کیلومتری باینگان، 112 کیلومتری سنندج و 122 کیلومتری کرمانشاه روی داده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج