مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان از راه‌اندازی 54 ایستگاه کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان در هرمزگان خبر داد و گفت: فردا چهارشنبه اولین محموله کمک‌های مردمی به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از جمعیت هلال احمر هرمزگان، علی اعما برنطین افزود: با توجه به استقبال مردم در کمک به زلزله زدگان، احتمال افزایش تعداد ایستگاه جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی در استان  وجود دارد.

وی گفت: این ایستگاه‌ها که در نقاط پرتردد دایر شده‌اند از ابتدای صبح تا ساعت 22 کمک‌های مردم را جمع‌آوری می‌کنند.

به گفته‌ وی اقلام موردنیاز برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه شامل؛ شیرخشک و وسایل بهداشتی نوزاد، پتوی سالم و تمیز، لوازم گرمایشی، چادر، کنسرو و خشکبار و آب معدنی، لوازم بهداشتی و داروهای ضروری است.

در این ایستگاه‌ها که تا چهارم آذر دایر هستند، حدود 80 نفر از داوطلبان و نیروهای جمعیت هلال احمر در جمع‌آوری کمک‌های مردمی مشارکت دارند.

دستگاه‌ها و نهادهای مختلفی برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه اعلام آمادگی کرده‌اند به گونه‌ای که یک اداره افزون بر 6 هزار تخته پتو برای این کار آماده تحویل به هلال‌احمر هرمزگان کرده است.

مدیرعامل هلال‌احمر هرمزگان گفت: با توجه به استقبال بالای مردم استان در اعطای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه، اولین محوله این کمک‌ها فردا ارسال می‌شود.

راه‌های دریافت کمک‌های نقدی:

شماره حساب 99999 به نام هلال احمر (بانک‌های ملی، ملت، صادرات، رفاه،‌ مسکن،‌ دی، تجارت،‌ سپه، پارسیان، شهر،‌ آینده و رسالت)

کمک‌های ارزی دلاری به شماره حساب 702070 بانک ملی

کمک‌های ارزی یورویی را به شماره حساب 800300 بانک ملی

شماره حساب 1404440برای کمک‌های ارزی دلار بانک ملت

کدهای #112*3*741* و #724* برای پرداخت آسان موبایلی

شماره کارت 6104337770064606

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج