رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقان ساختمان های نیمه کاره در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم به نقل ازمرکز خبری پلیس، سرهنگ احمد کرمی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر سرقت از ساختمان های نیمه کاره درسطح استان، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران به محل مورد نظر اعزام و متوجه شدند از ساختمان نیمه کاره موصوف یک درب آهنی توسط سارق یا سارقان احتمالی به سرقت رفته است.

وی ادامه داد: کارآگاهان با انجام یکسری اقدامات پلیسی پی بردند یک فقره دیگر از سرقت ساختمان نیمه کاره بوقوع پیوسته که با توجه به اینکه احتمال دو سرقت از سارقان مورد نظر متصور است، تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اضافه کرد : پس از بررسی های صورت گرفته مشخص شد در ساختمان نیمه کاره دیگر، دو عدد شمشه ودو عدد پنجره و درب ساختمان به سرقت رفته است.

وی بیان داشت: ماموران پس از تلاش های صورت گرفته نهایتاً درگشت زنی نامحسوس از ضایعات فروشی های سطح استان اموال سرقتی را شناسایی و سارق و خریدار اموال مسروقه را دستگیر می کنند.

وی عنوان کرد: با به کارگیری یکسری تحقیقات پلیسی و ارائه مدارک و مستندات مربوطه توسط ماموران، سارق و مالخر چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند و به سرقت موصوف اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان گفت : در نهایت پرونده ای در این خصوص تشکیل و متهمان با صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج