مادر شهیدان زین الدین گفت: طی روزهای اخیر شاهد حضور میلیون‌ها نفری در مراسم پیاده روی اربعین از سراسر جهان بودیم، این مراسم پیام‌های زیادی داشت و پیاده روی اربعین عظمت امام حسین(ع) را به جهان نشان داد.

 به گزارش خبرگزاری موج از قم، زینب اسلام‌ دوست در دیدار اعضای ستاد یادواره شهید زین الدین با اشاره به باقی ماندن اعمال صالح انسان در روز قیامت اظهار کرد: آنچه که امروزه در دست ما است، براساس آیات قرآن فنا شدنی است، اما اعمال صالحی که انجام می‌دهیم، باقی می‌ماند.

وی ادامه داد: همان طوری که در صدر اسلام همکاری بین مهاجرین و انصار موجب پیروزی اسلام شد، طی روزهای اخیر شاهد حضور میلیون‌ها نفری در مراسم پیاده روی اربعین از سراسر جهان بودیم، این مراسم پیام‌های زیادی داشت و پیاده روی اربعین عظمت امام حسین(ع) را به جهان نشان داد.

مادر شهیدان زین الدین خاطرنشان کرد: پاسداشت یاد شهدا یکی از کارهای خیری است که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند، چنین اقدامی ادامه دادن راه شهدا است و کمتر از شهادت نیست.

وی بیان کرد: برگزاری یادواره شهید زین الدین به ابداع پدر این شهید بود و موجی را در سراسر کشور به راه انداخت و خوب است که در یادواره امسال شهید زین الدین از پدر این شهید هم یادی شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج