مدیرکل انتقال خون گیلان گفت: انتقال خون گیلان برای ارسال خون و فرآورده های خونی به مناطق زلزله زده غرب کشور آمادگی کامل دارد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، احمد مرادی گفت: در پی این حادثه استانداری گیلان به مدیریت بحران، پدافندغیرعامل و سایرارگانهای مرتبط از جمله انتقال خون  اعلام آماده باش کرده است که انتقال خون در سراسر استان گیلان طی امروز و روزهای آینده از ساعت 8  صبح الی   16 (4 عصر) جهت ارائه خدمات و تامین خون مورد نیاز آماده پذیرش می باشد.

وی افزود: در استان گیلان به همه گروه های خونی نیاز داریم که با توجه به شرایط بحرانی در غرب کشور اولویت با گروه خونی o منفی و مثبت است.

مدیرکل انتقال خون گیلان افزود: شهروندان نوعدوست می توانند برای اهداء خون به مراکز اهدای خون سراسر استان مراجعه کنند.

مرادی تصریح کرد: تمامی پایگاه های انتقال خون سراسرگیلان از ساعت 8 صبح الی 16 (4عصر) و پایگاه انتقال خون رشت (اداره کل انتقال خون گیلان ) از ساعت 7:30 صبح الی 18:30 ( 6:30 غروب) آماده خدمات رسانی به هم استانی های گرامی می باشد.

مدیرکل انتقال خون گیلان خاطر نشان کرد: واحد سیار انتقال خون نیز در سطح استان گیلان صبح ها آماده پذیرش است که مکان استقرار آن متعاقبا از طریق سایت و کانال خبری اداره کل انتقال خون اطلاع رسانی خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج