رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 50 نفر کادر پزشکی، هشت دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک خودروی پشتیبانی از اصفهان به مناطق زلزله زده در استان کرمانشاه اعزام شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، طاهره چنگیز بیان داشت: بامداد امروز 20 نفر از تکنسین ها و کارشناسان مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی و صبح امروز هم گروهی 30 نفره شامل پزشکان متخصص و دیگر کارشناسان کادر پزشکی عازم کرمانشاه شدند.

وی با تاکید بر آمادگی همه بیمارستان ها و مراکز درمانی استان اصفهان برای پذیرش مصدومان حادثه زلزله شب گذشته، گفت: تاکنون هیچ مصدومی از استان های غربی کشورمان برای درمان به اصفهان اعزام نشده است.

چنگیز با بیان اینکه گروه مدیریت بحران در حوزه بیمارستانی در استان اصفهان تشکیل و شب گذشته به روسای مراکز درمانی و بیمارستان های استان اصفهان ابلاغ شد، افزود: بیمارستان ها و مراکز درمانی اصفهان آماده پذیرش همه مصدومان حادثه هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به هماهنگی ستاد هدایت اصفهان با دانشگاه های علوم پزشکی تهران گفت: تیم پزشکی برای استقرار در فرودگاه به منظور پذیرش مصدومان حادثه آمادگی کامل دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج