رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف حدود 97 کیلوگرم تریاک و حشیش و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ازقم به نقل ازمرکز خبری پلیس، سرهنگ غلامعباس بلفکه در تشریح این خبر اظهار داشت: با پیگیری اطلاعاتی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم بر عوامل اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر مشخص شد یکی از قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارد با یک دستگاه "تریلی فاو"مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از یکی از استان های جنوب شرقی به پایتخت منتقل و از حوزه استحفاظی این استان عبور کند که موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی، با استقرار در محورهای ورودی استان قم به سمت کاشان اقدام به کنترل خودروهای عبوری کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اعلام داشت: ماموران با انجام یک سری اقدامات پلیسی نهایتاً تریلی یخچال دار موصوف را شناسایی و بلافاصله اقدام به تعقیب نامحسوس خودرو تا ابتدای عوارضی قم-کاشان کردند که نهایتاً موفق شدند تریلی موصوف را با بار موز متوقف و راننده را نیز دستگیر کنند.

سرهنگ بلفکه ادامه داد: ماموران در بازرسی از تریلی مذکور تعداد 51 کیلو و  500گرم تریاک و 45 کیلو و 300 گرم حشیش، جمعاً به میزان 96 کیلو و 800 گرم انواع مواد مخدر را کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پایان گفت: در نهایت پرونده ای در این خصوص تشکیل و متهم با صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج