قائم مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری گفت: سرمایه‌گذاران برای احداث سه هتل پنج ستاره در بلوار پیامبر اعظم اقدام کرده اند که اکنون هر یک در حال گذراندن مراحل مختلف طراحی، آزمایشات مکانیکی خاک و خاکبرداری هستند.

قائم مقام شهردار قم در گفتگو با خبرنگار موج در قم، با اشاره به آمادگی شهرداری قم برای احداث هتل‌های پنج ستاره در بلوار پیامبر اعظم اظهار کرد: شهرداری قم در زمینه احداث هتل‌های پنج ستاره اعلام آمادگی کرده به طوری که عوارض را صفر شده و بهای زمین را پس از بهره‌برداری دریافت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: این الگو در دو سال گذشته معرفی شد و اکنون سرمایه‌گذار در زمینه احداث یک هتل پنج ستاره با این الگو دارای قرارداد است که زمین به آنها تحویل داده شده و مرحله طراحی را می‌گذرانند.

محمدرضا معرفت در امور سرمایه‌گذاری با بیان اینکه دو هتل دیگر قرارداد متفاوتی داشت گفت: این دو مجموعه دارای بخش‌های تجاری و هتل با یکدیگر بودند که در بخش تجاری مشارکت وجود دارد ولی در بخش هتل مشارکت وجود ندارد.

وی عنوان کرد: این سه هتل پنج ستاره در بلوار پیامبر اعظم در دستور کار است که اکنون هر یک به طور مجزا مراحل مختلف طراحی، آزمایشات مکانیکی خاک و خاکبرداری را می‌گذرانند.

معرفت با بیان اینکه آمادگی برای جذب سرمایه‌گذار وجود دارد گفت: بر اساس مطالعات و طراحی تعداد زیادی هتل در بلوار پیامبر اعظم پیش‌بینی شده و امکان احداث مجتمع‌های تجاری، اقامتی، گردشگری و پذیرایی و پارک بازی کودکان و آکواریوم وجود دارد و انواع ساختمان‌های مسکونی و تجاری به صورت مجزا است.

وی خاطرنشان کرد: بخش خصوصی در دیگر نقاط شهر در حال احداث مجموعه اقامتی است که در صورت احداث هتل‌های ستاره‌دار و رعایت ضوابط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری امکان همکاری در بخش عوارض وجود دارد.

قائم مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری عنوان کرد: سرمایه‌گذاران با بررسی تمام جوانب در این حوزه ورود پیدا می‌کنند بنابراین سرمایه‌گذار در بخشی سرمایه‌گذاری می‌کند که بازگشت سرمایه داشته باشد البته در این بخش باید بازاریابی لازم صورت گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج