مدیر طرح ساماندهی منطقه ناژوان گفت: به منظور حفظ و نگهداری و توسعه فضای سبز بکر و زیبای منطقه ناژوان، شهرداری اصفهان اقدام به تهیه طرح کلکتور آبیاری فضای سبز ناژوان کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حسن شفیعی بیان کرد: پارک طبیعی ۱۲۰۰ هکتاری ناژوان دومین میراث طبیعی اصفهان محسوب می شود و نقش مهمی در تصفیه هوای اصفهان دارد.

وی افزود: پارک ناژوان به عنوان یکی از مناطق سرسبز و خوش آب و هوای اصفهان، روزانه پذیرای تعداد زیادی از شهروندان خوش ذوق اصفهان است.

شفیعی گفت: به منظور حفظ و نگهداری و توسعه فضای سبز بکر و زیبای منطقه ناژوان، شهرداری اصفهان اقدام به تهیه طرح کلکتور آبیاری فضای سبز ناژوان کرده است.

مدیر طرح ساماندهی منطقه ناژوان با اشاره به اینکه برای این کلکتور در منطقه ناژوان شبکه ای به طول ۱۴ کیلومتر و ۵ مخزن ذخیره آب فضای سبز در نظر گرفته شده است، گفت: با توجه به خشکسالی که گریبانگیر شهر و استان شده، این پیش بینی برای حفظ و توسعه فضای سبز منطقه ناژوان ضروری است.

وی بیان داشت: مصوبات لازم برای اجرای این طرح اخذ و نقشه آن آماده شده و با توجه به تصویب نهایی شبکه فضای سبز ناژوان، طرح مربوطه نیز تهیه شده است.

شفیعی افزود: طرح شبکه فضای سبز ناژوان مراحل پایانی خود را پشت سر گذاشته و در ماه های آینده شاهد شبکه گذاری و آغاز اجرای طرح کلکتور آب فضای سبز ناژوان خواهیم بود.

مدیر طرح ساماندهی منطقه ناژوان اظهار داشت: پارک طبیعی ۱۲۰۰ هکتاری ناژوان دومین میراث طبیعی اصفهان محسوب می شود و نقش مهمی در تصفیه هوای اصفهان دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج