عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی اصفهان گفت: استان اصفهان با ارایه بسته های سرمایه گذاری در بخش های صنعتی، کشاورزی، گردشگری و خدماتی مقصد جدید سرمایه گذاران خارجی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، قاسم علی جباری در نشست بررسی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری اصفهان و بلژیک در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی اصفهان گفت: استان اصفهان از نظر نیروی متخصص و انرژی دارای مزیتی است که می تواند سرمایه گذاران را به خود جذب کند.

وی از آمادگی این استان، برای تامین نیاز بلژیک به نیروی انسانی متخصص خبر داد و گفت: استان اصفهان مملو از نیروی متخصص و تحصیلکرده است که می توانند در زمینه های مختلف نیاز تولیدکنندگان بلژیکی را برطرف کند.

رئیس کمیسیون حمایت از سرمایه گذاری اتاق بازرگانی اصفهان خاطر نشان کرد: ایران و بلژیک رابطه چندصد ساله اقتصادی دارند و قانون گمرکی ایران توسط  بلژیکی ها در دوره قاجاریه تهیه و تنظیم شد.

علی جباری خواستار دایر شدن خط پروازی بین اصفهان و بروکسل شد و گفت: این خط هوایی می تواند زمینه بازدید گردشگران بلژیکی از اصفهان را فراهم سازد.

مدیر منطقه خاورمیانه و شمال افریقا اتاق بازرگانی بلژیک در این نشست گفت: استان اصفهان به عنوان مهم ترین استان ایران همواره مورد توجه فعالان اقتصادی بلژیکی قرار دارد و از این رو  این نشست در این استان  برگزار شد.

قسلیم بریدل افزود: فرصت های تجاری و سرمایه گذاری بسیاری بین اصفهان و بلژیک است که با شناسایی آن و تلاش بر روی آن می توان سطح روابط اقتصادی  دو طرف را عمیق تر ساخت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج