رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: در انجام تهاتر ها اشکالاتی وجود داشته وشهرداران مناطق رشت باید در انجام تهاترها دقت داشته باشند و در این خصوص مسوولیت پذیر باشند.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، سید امیر حسین علوی اظهار کرد: ممکن است در مواقعی شهرداری رشت به علت بدهی و یا در قبال دریافت مطالباتش تهاتر انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه در تهاترها باید تمامی جوانب سنجیده شود تصریح کرد: شورا و شهرداری رشت امانتدار مردم هستند و املاکی که در اختیار شهرداری است بیت المال می باشد و شهرداران مناطق در حفظ و حراست از آنها بکوشند.

علوی با اذعان به اینکه شهرداران مناطق گزارش املاک تهاتری را به شورا اطلاع بدهند گفت: به منظور شفاف سازی و جلوگیری از بروز هر گونه مشکل شهرداران مناطق رشت املاک تهاتری را به اطلاع شورا برسانند و بدون اطلاع شورا نسبت به اینکار اقدام نکنند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت افزود: اعضای شورا منتخبین و مورد اعتماد مردم رشت هستند و باید در حفظ و حراست از اموال شهرداری رشت تلاش کنند.

علوی با بیان اینکه اعضای شورا در صورت مشاهده تهاترهای غیر ضروری و غیر منصفانه با مجریان برخورد خواهند کرد گفت: اعضای شورا با جدیت تمام مباحث را تحت کنترل و نظارت دارند و در صورت مشاهده هر گونه اقدام غیر قانونی با متخلفین برخورد خواهند کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج