معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج از آغاز عملیات آسفالت تقاطع غیر همسطح قرآن خبر داد و گفت: با اتمام عملیات آسفالت، لاین رفت و برگشت این تقاطع بازگشایی می شود و مشکل ترافیک کمربندی دکتر حسینی رفع خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج اظهار داشت: با هدف کاهش و روانسازی ترافیک عملیات احداث تقاطع غیر همسطح قرآن در اواخر سال 94 در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

محمدصدیق فتحی بیان کرد: این تقاطع شامل 4 دهنه پل بتنی 24 متری،2 عدد رمپ،4 عدد لوپ و 2 عدد دور برگردان است.

وی گفت: در حال حاضر  عملیات احداث دهنه پل ها ، رمپ ها ،لوپ و دور برگردان این تقاطع اجرا شده است.

فتحی از آغاز عملیات آسفالت تقاطع غیر همسطح قرآن خبر داد و گفت: 24 هزار متر مربع از سطح این تقاطع در دو لایه به ضخامت 5و 6 سانتی متر آسفالت خواهد شد.

وی افزود: برای آسفالت این تقاطع 7000 متر مکعب اساس پخش شد  و با 6500 تن آسفالت سطح این تقاطع آسفالت می شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج عنوان کرد: اجرای عملیات آسفالت تقاطع غیر همسطح قرآن دوهفته طول خواهد کشید که با توجه به بارش باران اجرای عملیات  آسفالت این پروژه را کند کرده است.

 فتحی اعلام کرد: با اتمام عملیات آسفالت  ظرف 15 روز آینده لاین رفت و برگشت این تقاطع بازگشایی خواهد شدو روند تردد در این مسیر به روال عادی برخواهد گشت.

وی تاکید کرد: با بازگشایی لاین رفت و برگشت این تقاطع ترافیک سنگین کمربندی دکتر حسینی قطعاً  رفع خواهد شد.

تقاطع قرآن

 فتحی افزود: پس از اتمام عملیات آسفالت کار نصب نرده، ساماندهی میسر، عملیات نصب تیر های روشنایی و همچنین عملیات احداث فضای سبز این پروژه آغاز خواهد شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری سنندج هزینه احداث تقاطع غیر همسطح قرآن را 95 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: اعتبار ساخت این تقاطع از محل اعتبارات داخلی و استانی تامین شده است.

فتحی ابراز امیدواری نمود: با تلاش شبانه روزی بتوانیم تا پایان فصل پاییز این پروژه را به طور کامل تکمیل و مورد بهره برداری قرار دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج