مربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: دربی بسکتبال گرگان حساسیت خاص خود را دارد و برای کسب پیروزی به مصاف تیم یس آل گرگان می‌رویم.

به گزارش خبرگزاری موج، ساعد کریمی عصر امروز در پایان دیدار تیم شهرداری گرگان برابر مهرام تهران و شکست تیمش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روی همه برنامه‌های تیم مهرام تهران کار کرده بودیم اما تیم مهرام تیم قوی است و بازیکنان خوبی دارد.

وی افزود: تیم مهرام تهران دارای بازیکنان خارجی و ملی‌پوش خوبی است و به نظر خودم توانستیم بازی خوبی را ارائه دهیم.

مربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان همچنین درباره نبود سرمربی در کنار تیم و شایعات مطرح شده درباره استعفای وی تصریح کرد: آقای حسینی همچنان در تیم هستند و از فردا به جایگاه خود بازمی‌گردند و برای وی مشکلی به وجود آمده بود و از باشگاه مرخصی گرفته و این حرف‌های مطرح شده درباره وی شایعه است.

دیدار بعدی این تیم و دربی بسکتبال گرگان

کریمی درباره دیدار بعدی این تیم و دربی بسکتبال گرگان گفت: یس‌آل هم تیم خوبی است و دیدار با تیم یس‌آل حساسیت خاص خود را دارد و تماشاگران گرگانی می‌آیند و برای نخستین بار این دیدار برگزار می‌شود و حتما برای پیروزی به مصاف یس‌آل گرگان می‌رویم.

وی درباره ناراحتی هواداران از نبود بازیکن خارجی برای تیم و نتایج ضعیف تیم اظهار کرد: من به هواداران حق می‌دهم و ما در سال‌های گذشته بازیکن خارجی داشتیم اما امسال با تصمیمات باشگاه قرار است این‌گونه بازی کنیم اما حیف است و ما با حضور حداقل یک بازیکن خارجی می‌توانیم در یک نیم فصل 4 تا 5 دیدار را پیروز شویم.

در هفته هشتم دور رفت رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز تیم بسکتبال شهرداری گرگان در دیداری حساس با نتیجه 62 بر 77 برابر میهمان خود مهرام تهران شکست خورد.

در هفته نهم لیگ برتر دو تیم همشهری شهرداری و یس آل گرگان، دوشنبه هفته آینده در گرگان به مصاف هم می‌روند و برای نخستین بار دربی بسکتبال در گرگان برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج