سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران گفت: باید از پتانسیل موجود در شهر گرگان به خوبی استفاده شود و بسکتبال گرگان باید یک تیم خوب در مسابقات لیگ برتر داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، مصطفی هاشمی عصر امروز در پایان دیدار تیمش برابر شهرداری گرگان و پیروزی تیمش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی سختی بود و متاسفانه ما 2 بازیکن مصدوم داشتیم و یک بازیکن خارجی ما نیز مریض بود و به این دیدار نرسید.

وی افزود: شرایط سختی داشتیم و تماشاگران گرگانی نیز فشار زیادی می آوردند و بازی سخت شد و بازیکنان ما در نیمه دوم خیلی شهامت به خرج دادند و بازی را کنترل کردند.

وضعیت دو تیم گرگان در مسابقات لیگ برتر 

سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران درباره تماشاگران گرگانی و وضعیت دو تیم گرگان در مسابقات لیگ برتر هم اظهار کرد: من گرگان را دوست دارم و گرگان سبب شور و اشتیاق مسابقات بسکتبال می‌شود اما باید از این ظرفیت به درستی استفاده شود.

هاشمی گفت: به نظر من این راه حل تیمداری در گرگان نیست و اگر میخواهند به نتیجه درستی برسند باید از این پتانسیل گرگان به درستی استفاده شود و به جای 2 تیم ضعیف و متوسط، یک تیم خوب تشکیل شود.

وی اظهار داشت: اگر یک تیم خوب از این شهر تشکیل شود با این پتانسیل در هر رشته‎ای می‎تواند موفق شود و در غیر این صورت هر روز از تعداد تماشاگران گرگانی کاهش خواهد یافت.

سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران درباره دیدار بعدی تیمش هم گفت: روز دوشنبه به مصاف پتروسیمی بندرامام خواهیم رفت که دیدار سخت و حیاتی برای ما است و ما تا آخر برای پیروزی می‎جنگیم.

در هفته هشتم دور رفت رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز تیم بسکتبال شهرداری گرگان در دیداری حساس با نتیجه 62 بر 77 برابر میهمان خود مهرام تهران شکست خورد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج