نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: بابت رسیدن به حجت شرعی در انتخاب مدیر بومی در کردستان از وزیر ارشاد تقدیر می کنم.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، سیدمهدی فرشادان در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان که با حضور معاون وزیر در مجتمع فجر سنندج برگزارشد، اظهار کرد: نامگذاری کردستان بعنوان استانی فرهنگی بیانگر توجه مسوولان به این مقوله است.
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نام گذاری استان کردستان توسط مقام معظم رهبری به نام استان فرهنگی گفت: این نامگذاری ها به این دلیل انجام گرفته است  که به موضوع فرهنگ به عنوان یکی از مهمترین ظرفیت ها در این استان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

فرشادان با گله مندی از روند انتخاب مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان و بدون سکان بودن این کشتی طی چندین ماه اخیر گفت: اینکه فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در این مدت به نحو سرپرستی اداره می شد و در کنار اینکه باری بر دوش مدیرکل سابق این نهاد گذاشت تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل!.
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: جای تقدیر از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد که به این حجت شرعی رسیدند که جوانی بومی و برومند کارشناس فرهنگ را به سمت مدیرکل ارشاد کردستان انتخاب کنند.

گفتنی است؛ در این مراسم از پوستر نخستین جشنواره رسانه‌های کردی رونمایی شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج