رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان طی یک عملیات در بازرسی از انباری در شهر اصفهان محموله پوشاک و ظروف آشپزخانه خارجی قاچاق به ارزش ۷ میلیارد ریال را کشف کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ ستار خسروی با اعلام این خبر اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس در ادامه طرح‌ها و ماموریت‌های خود از دپوی محموله بزرگ پوشاک خارجی قاچاق در انباری واقع در شهر اصفهان مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان پس از هماهنگی با مقام قضائی از انبار مذکور بازرسی به عمل آوردند که در نتیجه این عملیات 89 کیسه بزرگ پوشاک و 300 کارتن ظروف آشپزخانه خارجی قاچاق کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان ارزش محموله کشف شده را 7 میلیارد ریال اعلام کرد و بیان کرد: در این رابطه 2 نفر دستگیر و به همراه پرونده تشکیل شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

وی با بیان اینکه پوشاک خارجی قاچاق به شدت تولیدات داخلی را به نابودی کشانده و زمینه بیکاری قشر زحمت کش در این صنف را فراهم می‌آورد، گفت: از شهروندان انتظار داریم اخبار مربوط به نگهداری البسه خارجی قاچاق را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج