مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان از پیشرفت ۳۲ درصدی پروژه نمایشگاه اصفهان در فاز اول آن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علی یارمحمدیان اظهار کرد: پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان در روشن دشت واقع شده که طرح توسعه آن ۱۵۰ هکتار است که در مرحله اول آن در قالب ۴۷ هکتار تعریف شده که ۱۷ هکتار از آن در فاز یک به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اعلام اینکه فاز اول این پروژه ۳۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، ادامه داد: در این فاز، سالن بزرگی در نظر گرفته شده که ۵۷۰ غرفه در آن می توانند کالا و خدمات خود را عرضه کنند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان به لزوم تأمین منابع مالی از سوی شهرداری اصفهان و اتاق بازرگانی برای این پروژه اشاره کرد و گفت: با تزریق بودجه سرعت ساخت و ساز پروژه نمایشگاه اصفهان بیشتر شده و با افزایش فعالیت کار پیمانکاران این پروژه ظرف مدت یکسال به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: با افتتاح نمایشگاه بزرگ اصفهان ضمن رونق اقتصادی شهر، بازرگانان خارجی در این شهر حضور پیدا خواهند کرد و نمایشگاه به محلی برای ارائه ایده های شهری تبدیل می شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان خاطرنشان کرد: این پروژه علاوه بر افزایش جذب توریست برای اصفهان می تواند میزان ماندگاری آنها در شهر را یک روز بیشتر کند که سود معناداری به اقتصاد شهری خواهد بخشید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج