معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای محدودیت های ترافیکی برای خودروهای سنگین در روز اربعین حسینی به منظور برپایی هرچه با شکوه تر مراسم های عزاداری مردم مومن و ولایتمدار استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ جهانگیر کریمی با تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی اظهار کرد: با توجه به برپایی مراسم ویژه عزاداری روز اربعین سید و سالار شهیدان درامام زاده جعفرشاه کرم  در جاده فرودگاه اصفهان این پلیس به منظور هرچه بهتر برگزار شدن  مراسم مذکور و خدمت رسانی به عزاداران حسینی اقدام به اجرای محدودیت های ترافیکی در مسیرهای منتهی به این جاده می کند.

وی افزود: براین اساس تردد کلیه خودروهای سنگین شامل کامیون و تریلر ازساعت شش صبح روز اربعین در محورهای منتهی به فرودگاه شهید بهشتی و امامزاده شاه کرم ممنوع است.

وی خاطر نشان کرد: رانندگان خودروهای سنگین می توانند از مسیرهای جایگزین شامل مسیر خاتون آباد به شش راه و پل تمدن استفاده کنند.

سرهنگ جهانگیر کریمی افزود: همچنین با توجه به اجتماع بزرگ عزادران حسینی در میدان امام علی (ع) و همچنین برپائی مراسم عزاداری در گلستان شهدا و مهدیه عسگریه محدودیت هایی نیز در مسیرهای منتهی به این نقاط توسط پلیس راهور شهرستان به اجرا گذاشته می شود.

این مقام مسوول عنوان کرد: از ساعت شش صبح روز فردا تا پایان مراسم در تقاطع صغیر_ ولی عصر به سمت میدان امام علی(ع)، تقاطع ابن سینا به سمت میدان امام علی (ع)، تقاطع شکر شکن به سمت زیرگذر امام علی(ع)، میدان بسیج و میدان لاوی به سمت گلستان شهدا و تقاطع عسگریه به سمت مهدیه عسگریه محدودیت ترافیکی اجرا می شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: از ساعت 24 امشب نیز هرگونه توقف خودروها در مسیر های اعلام شده ممنوع بوده و در صورت مشاهده با خودروهای یدک کش به پارکینگ منتقل خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج