استاندار قم اظهار کرد: یک تیم بازاریابی متخصص برای برندسازی محصولات مخلتف استان ایجاد شود.

به گزارش حبرگزاری موج ازقم، استاندار قم در سومین جلسه کارگروه امور اقتصادی استان که در تالار امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به ظرفیت های بالقوه استان در زمینه تولید، اظهار کرد: یک تیم بازاریابی متخصص برای برندسازی محصولات مخلتف استان ایجاد شود.

وی با اشاره به اهمیت توجه به ایجاد خوشه های صنعتی در محصولات مختلف، اضافه کرد: در خوشه صنعتی سوهان بعنوان سوغات مهم قم، باید از تیم های بازاریابی و متخصص در امر برندسازی و ایجاد محصولات تجاری در سطح بین الملل بهره برد تا شاهد افزایش صادرات این محصول از قم باشیم.

سید مهدی صادقی همچنین با اشاره به نقش بانک ها در رونق تولید و ایجاد اشتغال افزود: بخش های بانکی استان با توجه به منابع موجود در حیطه تخصصی خود از سرمایه گذاران در امر تولید حمایت کنند.

استاندار قم اختیارات واگذار شده به اتاق اصناف در امور نظارت و کنترل واحدهای صنفی را نیز مورد توجه قرار داد و گفت: باید با همکاری اداره کل امور اقتصادی استانداری قم بر عملکرد واحد های صنفی نظارت کافی صورت گیرد تا از بروز تخلفات و فعالیت های غیر مجاز ممانعت بعمل آید.

در ابتدای این جلسه که با ارائه اخبار اقتصادی از سوی برخی مدیران شروع شد، آماری از تولیدات اقتصادی و صادرات از استان بیان و عملکرد خوشه صنعتی سوهان در زمینه تولید، فروش و صادرات شرح داده شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج