شهردار منطقه چهار قم از اختصاص 28 میلیارد ریال برای پیاده‌روسازی معابر منطقه 4 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مجید متین‌فر با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای بهسازی و ایمن‌سازی معابر و پیاده‌روهای شهر، اظهار کرد: در قالب پروژه‌ای که در شهرداری با عنوان نهضت پیاده‌روسازی تعریف شده در این منطقه نیز پروژه‌های متعددی به صورت همزمان در معابر مختلف برای بهسازی معابر و پیاده‌روها در حال اجرا است.

شهردار منطقه چهار با تاکید بر اینکه بسترسازی فضایی ایمن‌ برای تردد عموم شهروندان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است،خاطرنشان کرد: همچون سال گذشته پروژه نهضت پیاده‌روسازی در منطقه چهار ادامه پیدا کرده و بسیاری از پیاده‌روها ایمن شده است.

متین فر با اشاره به پیاده‌روسازی بلوار شهید صدوقی، تصریح کرد: این پروژه با رعایت الزامات ایمنی، اصول مرتبط با تردد معلولان و افراد نابینا با اعتبار هفت میلیارد ریال اجرا شده است.

وی به پیاده روسازی خیابان بوعلی اشاره کرد و افزود: برای اجرای این پروژه نیز دو میلیارد ریال از منابع داخلی شهرداری اختصاص گرفت.

شهردار منطقه چهار قم با اشاره به پیاده‌روسازی بلوار جمهوری اسلامی، بیان کرد: این پروژه نیز با اعتبار هفت میلیارد ریال تکمیل شد.

متین‌فر با اشاره به مراحل پیاده‌روسازی بلوار امین، خاطرنشان کرد: با توجه به وسعت بالای پیاده‌روهای بلوار امین این پروژه از سال گذشته آغاز شده و 12 میلیارد ریال اعتبار نیز برای اجرای آن اختصاص یافته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج