قائم مقام وزیر بهداشت گفت: در اجرای طرح تحول نظام سلامت باید همگان کمک کنند و امروزه شاهد همکاری و حمایت قوه قضائیه، مجلس شورای اسلامی، مجمع تشخیص مصلحت نظام و... در اجرای طرح هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، ایرج حریرچی در مراسم تکریم و معارفه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در ابتدا باید از خدمات مسئولان دانشگاه علوم پزشکی قم تقدیر و تشکر کنم که حقیقتا عملکرد بسیار خوبی در قیاس با دیگر دانشگاه ها داشته اند.

وی گفت: در استان قم مشکلات بسیاری داشتیم اما با همه این مسائل شاهد هستیم که اقدامات گسترده ای در قم انجام شده و امیدواریم که این موفقیت ها روز به روز گسترش یابد.

 قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی همچنین به فعالیت ها و خدمات صورت گرفته توسط دکتر مظفری در معاونت درمان اشاره کرد و گفت: بنده مظفری را 20 سال است که می شناسم که یکی از برجسته ترین مدیران درمان در کشور بوده است و امیدوارم که همواره موفق باشند و دکتر پرهام نیز که مسئولیت این معاونت را بر دوش گرفتند موفق باشند.

وی به اقدامات صورت گرفته توسط این وزارتخانه اشاره کرد و گفت: با اقدامات صورت گرفته، امید به زندگی در کشور افزایش یافته است و در حال ارتقا شاخص های سلامت هستیم.

حریرچی با اشاره به هزینه های پرداخت گفت: بسیاری از کشورهای پیشرفته نتوانستند این اقدام را انجام دهند اما در جمهوری اسلامی و در این دوره وزارت بهداشت، هزینه های درمانی برای مردم تا 16 درصد کاهش یافت که این امر یک اقدام گسترده و موثر در کشور به شمار می رود.

وی تاکید کرد: در اجرای طرح تحول نظام سلامت باید همگان کمک کنند و امروزه شاهد همکاری و حمایت قوه قضائیه، مجلس شورای اسلامی، مجمع تشخیص مصلحت نظام و... در اجرای طرح هستیم.

قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: برای آینده راه درخشانی را در پیش داریم و باید همواره به فکر رضایت مردم باشیم که اثرات بسیاری را به همراه خواهد داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج