استاندار کرمانشاه گفت: تمامی مدیران در مقابل اشتغال و رفع مشکل بیکاری جوانان استان مسوول هستند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند در سی و دومین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال 1396 بر استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت‌ها برای اشتغال‌زایی و افزایش تولید در استان از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد.

وی با بیان اینکه تمامی مدیران در مقابل اشتغال و رفع مشکل بیکاری استان مسوول هستند، اظهار داشت: وقتی فردی به‌عنوان مدیر انتخاب می‌شود این فرد در مقابل سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و افراد بیکار جامعه باید پاسخگو باشد و ضرورت دارد که تمام‌وقت در خدمت رفع مشکلات تولید و کارآفرینی در استان باشد.

استاندار کرمانشاه از مدیران خواست به‌منظور ایجاد رونق و کاهش نرخ بیکاری در استان با تلاش و جدیت در خدمت بخش خصوصی باشند و مشکل کارآفرینان و سرمایه‌گذاران را در کودتاترین زمان ممکن رفع کنند.

مهندس بازوند با اشاره به نرخ بالای بیکاری در استان، تصریح کرد: با توجه به مشکلات موجود، مدیران باید از سخت‌گیری‌ها اجتناب کنند و شرایط را برای تولیدکننده به‌منظور اشتغال‌زایی، آسان بگیرند زیرا شرایط استان یک شرایط خاص است.

وی بیان داشت: مدیران باید ریسک‌پذیر باشند و با تمام وجود در تلاش برای برداشتن موانع برس راه تولید باشند و چنانچه ببینیم که برخی از دستگاه‌ها خود موانع ایجاد می‌کنند و شرایط را برای تولیدکنندگان آسان نمی‌گیرند به‌شدت با مدیران چنین دستگاهی برخورد خواهیم کرد.

در این جلسه چندین طرح تولیدی که با مشکل مواجه هستند، موردبررسی قرار گرفت و مقرر شد که دستگاه‌های ذی‌ربط برای حل مشکلات این واحدها بر اساس مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان عمل کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج