فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: امروز همه مردم، دولت، رهبری، نیروهای مسلح و... بیش از گذشته متحد شده و دست در دست هم برای مقابله با استکبار جهانی آماده‌اند و با این اتحاد دشمنان را مایوس خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، سردار سرتیپ پاسدار محمد حسین رجبی امروز (13 آبان) در مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان در جمع مردم سنندج اظهار کرد: دانش آموزان کردستان همزمان با سراسر کشور با آگاهی در تمامی صحنه‌ها و به ویژه روز دانش آموز حضور پرشور داشته که نشان دهنده ارادت نسل جدید به انقلاب و اسلام و آموزه‌های آن است.

وی افزود: در این روز سه واقعه و مناسبت مهم و تاریخی کشور مردم ما را بار دیگر با آگاهی و بصیرت به خیابان‌ها کشانده که تبعید امام خمینی در 13 آبان سال 1343 اولین مورد آن است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، مبارزه امام با قانون کاپیتولاسیون و ایستادگی در برابر استکبار را سرآغاز پیروزی نهضت امام و انقلاب دانست و گفت: شهادت دانش آموزان و دانشجویان در 13 آبان 1357 دومین مناسبت راهپیمایی 13 آبان است که این دانش آموزان به دلیل نشان دادن تنفر خود در برابر طاغوت  به شهادت رسیدند.

وی تصریح کرد: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا نیز با دور اندیشی دانشجویان پیرو خط امام در 13 آبان سال 58 صورت گرفت و این اقدام به دلیل انجام کارهای خلاف عرف در لانه جاسوسی به عنوان تکلیفی انقلابی از سوی دانشجویان عنوان شد.

رجبی ادامه داد: دشمنان ایران ظلم و ستم‌های زیادی به مردم ایران روا داشتند که از آن جمله جلوگیری از اسلام خواهی مردم ایران، جلوگیری از رشد و توسعه کشور، اختلاف پراکنی و .... را می‌توان نام برد که خوشبختانه با هوشیاری مردم ایران نه تنها نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند بلکه گرایش مردم به اسلام و انقلاب بیشتر شده و مردم ایران همواره با حضور در همه صحنه‌ها تنفر خود را اعلام می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان مالامال از دشمنی با ملت ایران هستند، عنوان کرد: امروز نیز با ایجاد گروهک‌های ضد انقلاب و تفرقه افکنی بین گروه‌های قومی و مذهبی خواستار دستیابی به اهدافی هستند که سالهاست برای آن تلاش می‌کنند و موفق نشده‌اند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خاطرنشان کرد: مردم سنندج برای گفتن مرگ بر آمریکا و محکوم کردن استکبار جهانی در این اجتماع حضور پیدا کرده‌اند و کلید واژه این روزهای مردم ایران این است که دشمنان را خوب می شناسیم و اهداف آنها را رصد می‌کنیم.

وی در پایان یادآور شد: امروز همه مردم، دولت، رهبری، نیروهای مسلح و... بیش از گذشته متحد شده و دست در دست هم برای مقابله با استکبار جهانی آماده‌اند و با این اتحاد دشمنان را مایوس خواهند کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج