امروز دانش‌آموزان و راهپیمایان استان کردستان با فریاد مرگ بر آمریکا عنوان کردند که این شعار تا ابد لایق استکبار جهانی است.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، آمریکا، آمریکا ننگ به نیرنگ تو خون جوانان ما می‌چکد از چنگ تو ... سرودی که هر سال در سالگرد تسخیر سفارت آمریکا در ۱۳ آبان نوایش در همه شهرها طنین‌انداز و با فریادهای کوبنده مرگ بر آمریکای راهپیمایان همراه می‌شود.

امروز نیز در استان کردستان در همان دقایق شروع راهپیمایی صدای این سرود انقلابی از بلندگوهای مسیر راهپیمایی به گوش می‌رسید و لحظاتی بعد دانش‌آموزان و دانشجویان و عموم مردم با فریاد مرگ بر آمریکا از محلهای تجمع اولیه بسوی میعادگاه های نهایی همراه و همگام شدند.

در زیر باران این نعمت الهی که کوچه و خیابان‌ها و چتر راهپیمایان را با قطراتش نوازش می‌داد صدای فریاد دانش‌آموزانی به گوش می‌رسید که انگار خشم و انزجارشان از آمریکا روز به روز در حال بیشتر شدن است و می‌خواهند تا نابودی آمریکا همچنان شعار دهند و مشت‌های کوبنده خود را نثار استکبار کنند.

«این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده» طنین دیگر صدای دانش‌آموزان و راهپیمایان مراسم یوم‌الله 13 آبان امروز بود که تجدید بیعت با رهبری فرزانه‌ی انقلاب اسلامی ایران را با صدای خود می‌خواستند به گوش جهانیان برسانند.

راهپیمایی 13آبان کردستان

انگار امروز کوه های کردستان هم پشت ابرهای باران‌زا پنهان شده بودند تا صدای جوانان این مرز و بوم به آنسوی مرزها برسد و استکبار را به لرزه بیندازد.

«ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده» شعارها همچنان از زبان دانش‌آموزان شنیده می‌شد و مشت‌های گره خورده‌شان همچنان زیر باران پاییزی نثار دشمنان و استکبار می‌شد.

عشق به ایران و انقلاب اسلامی ایران در حضور همین جوانان است که نمود می‌یابد و با حضور باشکوه راهیپمایان در چنین رویدادهایی است که حماسه‌ها در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار و تا نسل‌های بعدی نیز محفوظ خواهند ماند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج