مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از جابجایی روزانه 30 هزار مسافر تا ایستگاه‌های مرزی توسط ناوگان اتوبوسرانی شهرداری قم خبر داد.

حسین مومنی موحد در گفتگو با خبرنگار موج در قم با اشاره به خدمات‌رسانی ناوگان سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم به زائرین اربعین حسینی اظهار کرد: در این ایام بالغ بر 58 دستگاه اتوبوس برای خدمت‌رسانی به زائرین اربعین و انتقال آنها به ایستگاه‌های مرزی پیش‌بینی شده است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با تاکید بر اینکه روزانه جابجایی 30 هزار مسافر توسط سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم در مرز مهران به صورت شبانه روزی صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: اتوبوس‌های اعزامی از شهر مهران تا ایستگاه‌های مرزی مسافرین را جابجا می‌کنند.

مومنی موحد با تاکید بر اینکه در حال حاضر جابجایی به صورت یکطرفه به سمت مرز است، گفت: بازرسان اعزامی سازمان با دو واحد گشت بر عملکرد ناوگان نظارت کرده و در صورت نیاز خودروها را در ایستگاه‌های پر تردد مستقر می‌کنند.

وی با بیان اینکه تعمیر گاه اعزامی با اکیپ کامل نیز 13 مورد خدمات تعمیراتی به اتوبوس‌ها ارائه کرده است، افزود: خدمات رسانی تا بیست و ششم آبان‌ماه ادامه دارد و در صورت نیاز و درخواست، آماده خدمات رسانی بیشتری خواهند بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج