در مراسمی با حضور هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد، سیامک بهاروند به عنوان سرپرست این دانشگاه در استان لرستان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد خرم‌آباد، ملکی رئیس سابق این دانشگاه با تشکر از همکاران خود که وی را در امر خطیر هدایت دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد خرم‌آباد یاری نموده بودند تقدیر و تشکر کرد و برای سرپرست جدید این دانشگاه آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه سیامک بهاروند سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان  ضمن قدردانی از تلاش‌های یدالله ملکی در مدت تصدی این مسوولیت گفت: خدای بزرگ را شاکرم که بار دیگر  توفیق خدمت در محیط دانشگاه را به من عطا نمود و از حسن اعتماد ریاست عالی دانشگاه، سپاسگزارم.

وی افزود: امیدوارم مسیر رو به رشدی که در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و واحد خرم‌آباد که تحت مدیریت ملکی آغاز شده با قدرت و تلاش بیشتری ادامه یابد و این اقدامات که جز با لطف و عنایت پروردگار میسر نیست موجبات رضایت مردم عزیز و دانشجویان و همکاران زحمتکش و خدوم را فراهم آورد.

گفتنی است در پایان این مراسم، از خدمات ملکی تقدیر و سیامک بهاروند به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و واحد خرم‌آباد معرفی شد.

سیامک بهاروند دارای مدرک دکتری زمین‌شناسی است و مدیریت گروه زمین‌شناسی  دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد و معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه را در کارنامه خود دارد.

خبرگزاری موج این انتصاب را به سیامک بهاروند و جامعه علمی و دانشجویی استان لرستان تبریک گفته و برای یدالله ملکی آرزوی توفیق روزافزون دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج