مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به مناسبت روز 13 آبان ماه، روز ملی استکبار سیتزی و روز دانش آموز، پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، در متن محمدحسن قائدی‌ها مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان آمده است: «امسال 13 آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی که به نمادی به مقابله با آمریکا تبدیل شده را در حالی آغاز می‌کنیم که دولتمردان تازه به دوران رسیده ایالات متحده در اندیشه تجربه ضربه دیگری بر ایران اسلامی هستند، تجربه ای که طی 40 سال گذشته بارها و بارها تکرار شده و استکبار با روسیاهی و شرمندگی مجبور به عقب نشینی از آن شده است، اگر آقای ترامپ باز هم می‌خواهد این آزموده را بیازماید ملت ما آماده است تا خفت دیگری را بر رژیم متجاوز و مستکبر آمریکا تحمیل نماید.

از روزی که نمایندگان جمهوری اسلامی ایران وارد فرآیند برجام شدند قرار اول و آخر این بود که همه دنیا به ویژه کشورهای مستکبر به جای زبان تهدید و تحریم از زبان تکریم با ملت ما سخن بگویند و رسالت اسلامی ما ایجاب می‌کرد تا حجت را حتی بر کسانی که سرشتی پلید و غیر قابل اصلاح دارند تمام کنیم، امروز افکار عمومی دنیا به رسوایی دولت پیمان شکن آمریکا شهادت می‌دهند و حقانیت جمهوری اسلامی نیز مورد اذعان همگان است.

ما می‌رویم تا آرمان شهیدان سرافرازمان را به مقصد برسانیم، ما می‌رویم تا آنچنان توان دفاعی خویش را تقویت کنیم که هیچ قدرتی نیت حمله به این کشور را پیدا نکند، ما می‌رویم تا یاریگر آزادگان سرافراز دنیا باشیم و جبهة متحد حق را در مقابل صف باطل سازماندهی کنیم. ما می‌رویم تا دستان متجاوز قدرت‌های خونخوار را برای همیشه قطع کنیم.

پرچم 13 آبان به عنوان پرچم مقاومت جاودان این ملت همواره برافراشته باقی می‌ماند و آموزش و پرورش نیز در روز دانش آموز با مردم انقلابی و سرافراز ایران اسلامی عهد می‌بندد تا فرزندانی مقاوم و در تراز شهیدان و ایثارگران را برای تضمین ارزش‌های آینده این نظام الهی تربیت کند. نسلی که ظلم را نمی‌پذیرد و بر نمی‌تابد و با آن مبارزه می‌کند و چشم از افق آزادگی برنمی گیرد و خلیج فارس را همیشه فارس نگه می‌دارد.

فرهنگیان شریف و دانش آموزان عزیز استان اصفهان همدوش با ملت سرافراز و شهیدپرور این استان، با محکوم کردن رفتارهای متجاوزانه آمریکا و اسرائیل جنایتکار در راهپیمایی 13 آبان شرکت می‌کند و از آرمان‌های بلند پیشاهنگان انقلاب اسلامی دفاع خواهد کرد.»

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج