فرماندار بویراحمد گفت: احداث کیوسک‌های بدون رعایت قوانین سبب ترافیک در شهر یاسوج شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، سید محمد کاظم نظری در بازدید میدانی شورای ترافیک از سطح شهر یاسوج اظهار کرد: در گذشته بدون ضابطه و رعایت قوانین، مجوزهایی برای احداث کیوسک ودکه‌هایی در سطح معابر شهر صادر که امروزه منجر به ایجاد گره‌های ترافیکی شده و باید ساماندهی شوند.

وی عنوان کرد: در پی درخواست‌های مردمی و رفع گره‌های ترافیکی یاسوج شورای ترافیک تصمیم گرفت از سطح شهر و برخی نقاط پر حادثه بازدید داشته باشند که امیدوارم منتج به نتیجه شود.

فرماندار بویراحمد با بیان اینکه حقوق شهروندی یکی از اولویت‌ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید است، ادامه داد: یکی از مشکلات کنونی شهر یاسوج بحث ترافیک بوده که انتظار می‌رود شهرداری با همکاری سایر ادارات و نهادهای متولی در ایم زمینه چاره اندیشی کنند.

وی وانت بارهای میوه فروشی و دستفروشان را از عاملان اصلی بار ترافیکی مرکز استان عنوان کرد و گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی با شهرداری نسبت به جمع آوری ومدیریت این معضل باید مشارکت بهتری داشته باشند.

رئیس شورای ترافیک شهرستان بویراحمد بیان کرد: شهروندان به عنوان اعضای یک جامعه در حوزه‌های مختلف مشارکت دارند و در برابر حقوقی که دارند، مسئولیت‌هایی را نیز در راستای اداره بهتر جامعه و ایجاد نظم بر عهده دارند با این وجود تدابیر اندیشیده شده در راستای حقوق تمام شهروندان است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج