رژه خودرویی ناوگان عملیاتی اورژانس 115، به همت مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با مشارکت سازمان ایمنی آتش نشانی، پلیس راهور و پلیس انتظامی رشت از مقابل درب ورودی اورژانس 115 در رشت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، شاهرخ یوسف زاد چابک  هدف از برگزاری این مانور را هم افزایی و انعکاس توان عملیاتی سازمان های امدادی در راستای خدمت رسانی مطلوب و به موقع جهت کاهش تلفات در حوادث مختلف اعلام کرد.

وی افزود: اورژانس 115 گیلان، مجهز به 61 پایگاه شهری و جاده ای، 430 پرسنل فوریتهای پزشکی، 124 دستگاه آمبولانس، دو دستگاه موتور لانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس است.

به مناسبت نکوداشت هفته پدافند غیر عامل ( 12-6 آبان ماه )، رژه خودرویی ناوگان عملیاتی اورژانس گیلان، با ده آمبولانس، یک اتوبوس آمبولانس و دو موتورلانس از دانشگاه علوم پزشکی گیلان، سه خودرو از سازمان آتش نشانی، دو خودرو از هلال احمر و دو خودرو از پلیس راهور استان گیلان و با حضور رییس دانشگاه، معاونین درمان و توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مدیر کل بحران استانداری و کارشناسان پدافند غیر عامل استانداری در رشت برگزار شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج