مدیر آموزش و پرورش قشم از قرار گرفتن حوزه معاونت پرورشی قشم در جایگاه برتر استان هرمزگان خبر داد و گفت: با رشد چشمگیر قشم در شاخصه های آموزشی و پرورشی، نگرش ها نسبت به آموزش و پرورش قشم تغییر کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آموزش و پرورش قشم، بهرام پوراشرف در نشست معاونین پرورشی شهرستان قشم اظهار داشت: حوزه معاونت پرورشی آموزش و پرورش قشم با تلاش و پشتکار توانست در جایگاه برتر استان هرمزگان قرار گیرد و این در صورتی است که در چند سال گذشته آموزش وپرورش قشم در پایین ترین رتبه های استان قرار داشت.

وی افزود: بواسطه درخشش و کسب رتبه های برتر هرمزگان در حوزه های مختلف آموزشی، پرورشی و شاخص های مدیریتی و اداری، نوع نگرش و رویکرد مسئولین و جامعه نسبت به عملکرد دستگاه تعلیم و تربیت قشم تغییر کرده است.

پوراشرف به بخشی از عناوین و افتخارات کسب شده توسط آموزش و پرورش قشم پرداخت و گفت: راه یابی بیش از 92 دانش آموز قشمی در بهترین  دانشگاه های ملی کشور در کنکور 96، صعود تیم های ورزشی این جزیره به مسابقات کشوری پس از قهرمانی در استان، کسب رتبه برتر پروژه مهر، کسب رتبه برتر حوزه پرورشی،  رتبه برتر دانش آموزان در مسابقات فرهنگی هنری مرحله کشوری و کسب رتبه برتر روابط عمومی های استان از جمله این افتخارات هستند.

این مسوول خاطرنشان کرد: همچنین  کسب رتبه برتر استانی در فعالیت های پژوهشی، کسب رتبه برتر کشوری و استانی در مسابقات رباتیک، کسب رتبه های برتر در مسابقات فرهنگی و هنری، کسب 8 رتبه برتر در مسابقه پرسش مهر ریاست جمهوری، کسب رتبه سوم کشوری در تولید محتوای الکترونیکی، کسب رتبه برتر کشوری در کتابخوانی، کسب رتبه دوم در شاخص های تربیت بدنی از دیگر افتخارات مهم بدست آمده در آموزش وپرورش قشم هستند.

پوراشرف نقش مدیرعامل منطقه آزاد قشم را در پیشرف های آموزش و پرورش مهم دانست و اضافه کرد: مدیر عامل منطقه آزاد قشم به عنوان رئیس شورای آموزش وپرورش این جزیره در همسو کردن نهاد های مختلف با اهداف آموزشی و پرورشی دستگاه تعلیم و تربیت نقش بی بدیلی داشته و در راستای تجهیز مدارس، نوسازی و به سازی مدارس، ارتقای سطح علمی دانش آموزان و همچنین اشتغال دانش آموزان فارغ التحصیل اقدامات مناسبی انجام داده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج