رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اعمال محدودیت های ترافیکی در تعدادی از خیابان های شهر اصفهان در روز 13 آبان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ رضا رضایی اظهار داشت: با توجه به برگزاری راهپیمایی با شکوه روز جهانی مبارزه با استکبار در شهر اصفهان به همین جهت پلیس راهور نسبت به اعمال محدودیت های ترافیکی در مسیرهای این راهپیمایی اقدام خواهد کرد.

وی افزود: براین اساس تردد خودرو  و موتورسیکلت ها از ساعت 8 صبح روز شنبه  13 آبان در مسیر پل ابوذر به سمت میدان انقلاب، از شمال پل فردوسی به سمت میدان انقلاب  و از تقاطع آمادگاه -پاسداران به سمت خیابان کمال اساعیل- پاسداران ممنوع  است.

این مقام مسوول با بیان اینکه محدودیت های مذکور تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت، افزود: از رانندگان و راکبان موتورسیکلت ها می خواهیم که در زمان اعمال محدودیت ها با ماموران پلیس همکاری نموده و از مسیرهای جانبی برای تردد خود استفاده کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان خاطرنشان کرد: به شهروندان توصیه می کنیم از پارک کردن در حاشیه خیابان های مورد اشاره خودداری کنند، در غیر این صورت با خودروهای یدک کش به پارکینگ منتقل خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج