چهارمین نشست هماهنگی دبیرخانه هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در پارک علم و فناوری گیلان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مجید متقی طلب با اعلام تاریخ برگزاری نمایشگاه اظهار داشت: زمان برگزاری هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری و فن بازار، از ۲۲ آذرماه الی ۲۶ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران با اختصاص ۱۷۰۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به افزایش فضای نمایشگاهی نسبت به سال گذشته گفت: با توجه به درخواست‌ها و نیازمندی‌هایی که در سال گذشته اعلام شده بود، فضای نمایشگاهی امسال ۶۰۰۰ مترمربع افزایش یافته و برای وزارت صنعت، معدن و تجارت، دانشگاه آزاد اسلامی و دستگاه‌های اجرایی کشور، سالن‌های مجزا درنظر گرفته شده است.

در ادامه این جلسه، هر یک از نمایندگان استانی گزارشی از روند اطلاع رسانی و پیگیری ثبت فناوری‌ها و حضور دستگاه‌های ذیربط را ارائه نمودند.

در پایان جلسه مقرر شد به تمامی دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و تحقیقاتی بر ثبت فناوری‌ها، معرفی دستاوردهای رونمایی و معرفی قراردادهای منعقده، تاکید و اطلاع رسانی نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج