رییس دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه شهادت، فداکاری و شهامت کلید دروازه‌های تمدن اسلامی است، گفت: باید این کلید را از دوران کودکی به دست نونهالان داد تا در این مسیر رشد کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد قطبی استفاده از حواس مختلف کودکان برای ارائه آموزش‌های مختلف را از راهکارهای ارائه آموزش به کودکان دانست و تصریح کرد: آموزش ما نباید صرفا محدود به کلاس باشد بلکه باید آموزش‌ها به صورت محیطی بوده و تمام حواس شخص را درگیر آموزش‌ها کرده و بتوانیم رشد فکری و فرهنگی و آموزشی ایجاد کنیم.

وی با تأکید به استفاده از روش‌های نوین برای انتقال مفاهیمی همچون ایثار و شهادت، خدا و حقیقت توسط مبلغان دینی، اظهار کرد: در حال حاضر 40 گروه نوین تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شعبه اصفهان فعال هستند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد قطبی اظهار داشت: مرزبندی‌های جغرافیایی و تمامیت ارضی یک مرز است که محدودیت جغرافیایی دارد اما مبانی و مسائل گفتمانی مرزهایی هستند که محدودیت ندارند و در عرصه جهانی جاری می باشد.

وی  افزود : یکی از دسته‌های برتر ارزش‌های نمادین در ادبیات و منظومه معرفتی شیعه موضوع شهید است که سرمایه‌ای برای تربیت ‌نسل‌های بعدی می باشد.

رییس دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان تصریح کرد : شهادت و شهید ارزشی والا و ماندگار شیعی برای نسل‌های بعدی است  بطوریکه شهید به درجه‌ای دست پیدا می‌کند که بر دل ها حاکم می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج