باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در بیانیه ای نسبت به رفتار سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان ایران انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان به نقل از پایگاه خبری باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، مسوولان این تیم نسبت به رفتار سرمربی تیم ملی جوانان بیانیه‌ای انتقادی را منتشر کردند که به شرح زیر است:

مدیران ذیصلاح در فدراسیون و تیم‌های ملی فوتبال در همه رده‌های سنی می‌توانند بر روی این نکته صحه بگذارند که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان همیشه برای حضور بازیکنانش در اردوهای تیم ملی بهترین همکاری‌ها و همراهی‌ها را انجام داده و هیچ نکته منفی در این باره در کارنامه این باشگاه نیست.

با توجه به برگزاری اردوی  تیم ملی فوتبال ایران برای رقابت‌های مقدماتی آسیا و دیدار این تیم در روز 13 آبان ماه، متاسفانه سرمربی تیم ملی در رفتاری دور از انتظار نسبت به حضور مهدی رحیمی بازیکن ملی پوش جوان سپاهان برای حضور در دیدار با تیم پیکان جلوگیری کرد. این اتفاق در شرایطی روی داده که برخی از بازیکنان هم پست رحیمی در سپاهان دچار مصدومیت هستند و تیم سپاهان در این پست به شدت دچار کمبود بازیکن است.

علی‌رغم نامه نگاری‌ها و تماس‌های مکرر باشگاه با دبیرکل فدراسیون فوتبال و تلاشهایی که برای دفاع از حق سپاهان در این رابطه داشته‌ایم، متاسفانه دوستان حاضر به همکاری نشدند و سرمربی تیم ملی جوانان نیز در رفتاری دور از انتظار و غیر قانونی اجازه خروج بازیکن را صادر نکرد.

به طور قطع با توجه به اینکه قوانین مصرح می‌گوید که بازیکن  باید 48 ساعت قبل از دیدار در اختیار تیم ملی باشد و حضور مهدی رحیمی در دیدار با سپاهان و پیکان بر اساس با قوانین بین المللی حق طبیعی باشگاه سپاهان است، در این رابطه سرمربی تیم ملی جوانان باید مورد مواخذه قرار گیرد.

طبیعی است با توجه به عدم پاسخگویی فدراسیون فوتبال، این باشگاه از طریق کمیته بین الملل خود نسبت به این رفتار صورت گرفته و زمان حضور یک بازیکن در اردوی تیم ملی برای انجام یک دیدار، استعلام لازم را از فیفا انجام می‌دهد. امیدواریم پس از این استعلام که پاسخ آن تا حدود زیادی روشن است، فدراسیون فوتبال مسوولیت همه زیان‌های مادی و معنوی که بابت غیبت این بازیکن در این شرایط حساس متوجه سپاهان می‌شود را بر عهده گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج