رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در اصفهان شنبه هفته آینده همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، جعفر عسگری در جمع اصحاب رسانه بیان کرد: 13 آبان نماد وحدت و یکپارچگی بوده که مواضع تمام مسوولان نیز در مقابله با استکبار و عدم اعتماد به دشمن یکسان و همسو است، در این راستا حضور در صحنه‌ها نیز دستاوردهای زیادی برای نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران داشته که نباید از این دستاوردها غافل شویم.

وی افزود: حضور پرشور مردم در صحنه‌ها  موجب عصبانیت دشمن است که در این راستا درک شرایط کنونی منطقه نیز می‌طلبد که با احساس مسوولیت کامل در صحنه‌ها حضور داشته باشیم که حضور دانش‌آموزان، دانشجویان و روحانیون نیز دارای اثرات مثبت است.

عسگری بیان کرد: ستاد برگزاری 13 آبان از 11 کمیته تشکیل شده که بدین وسیله با بهره‌مندی کامل حق مطلب ارائه شود، این در حالی است که این مراسم‌ها خود نظیر یک کلاس درس هستند که سبب ایجاد بصیرت در میان ملت شده و این تاثیرات نیز نباید نادیده گرفته شود.

وی گفت: راهپیمایی یوم الله 13 آبان همزمان با سراسر کشور در ساعت 9:30 و در میدان انقلاب اسلامی آغاز شده که در طول این مراسم نیز برنامه‌ها با محوریت دانش‌آموزان، جوانان و نوجوانان برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان درباره مسیرهای راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان تصریح کرد: راهپیمایی 13 آبان با سخنرانی حجت‌الاسلام رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران از میدان انقلاب، خیابان کمال اسماعیل و خیابان پاسداران (باغ گلدسته) به سوی چهارراه آمادگاه برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج