سرمربی تیم بسکتبال نادر شیمی قم گفت: مسابقات لیگ برتر بسکتبال امسال دارای سطح بالاتری نسبت به سال های گذشته است و همه تیم ها با جذب بازیکنان خوب به دنبال صعود به مرحله بالاتر می باشند.

سرمربی تیم بسکتبال نادر شیمی قم در گفتگو با خبرنگار موج در قم گفت: مسابقات لیگ برتر بسکتبال امسال سطح آن بالاتر از سال های گذشته دارد و همه تیم ها با برنامه و با جذب بازیکنان خوب به دنبال صعود به مرحله بالاتر می باشند

وی گفت: این رقابت ها که با شرکت 10 تیم در دو گروه از مهر سال جاری شروع شده و تیم ها همه بدنبال بهترین نتایج هستند وتیم قم توانسته در هفته دوم به نتایج درخور توجهی دست یابد و با دو پیروزی در برابر تیم های بال شیراز و حسینی تهران خود را در رده سوم جدول قرار دهد.

نسیرین فدایی افزود: تیم بسکتبال نادرشیمی قم با بازیکنان خوب، قصد داریم برای حضوری قدرتمند در لیگ برتر به مقام خوبی دست یابیم.

وی گفت: با توجه به این که تیم بسکتبال خانم ها نادرشیمی قم برای نخستین بار  در لیگ برتر بسکتبال کشور حضور دارد نیازمند حمایت مردم، تماشاگران و مسوولان می باشیم.

سرمربی نادرشیمی گفت:سعی کردیم ازبازیکنان قمی که در این سطح هستند برای عضویت این تیم جذب کنیم و با توجه به اینکه همه تیم ها بهترین بازیکنان راجذب کرده اند مانیز از استان های تهران، همدان و زنجان چندبازیکن به خدمت گرفته ایم، و درصورت صعود به مرحله بعد 1 سهمیه نیز برای جذب بازیکن خارجی خالی گذاشتیم.

وی در پایان اظهار داشت: از حمایت های مدیرعامل نادرشیمی آقای نادری و مدیران ورزش و جوانان استان قم تقدیر و ابراز امیدواری کرد که تیم بانوان قم در لیگ بسکتبال کشور بتواند مقامی خوبی کسب نماید.

تیم بسکتبال بانوان نادرشیمی قم تاکنون در لیگ دسته یک کشوری حضور داشته و امسال نخستین شانس خود را درلیگ برتر امتحان خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج