مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: مدافعان حرم مدافعان اسلام راستین و مبارزه کنندگان با اسلام دروغین و مدافعان از حریم اهل بیت (ع) هستند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم مصطفی نبی لو افزود: وصایای ایشان را که مروری کنیم سرشار از آیات قرآنی و روایات اهل بیت (ع) و سفارش بر ایستادگی و مقاومت است.

وی اضافه کرد: شهدا با پشت پا زدن به همه وابستگی های دنیا،‌ به عشق معنوی دست یافتند و با معبود معامله کردند و با درس گیری از مکتب عاشورا ‌جان خویش بخشیدند تا اسلام ناب محمدی (ص) زنده بماند و باری دیگر دشمنان اسلام شکست سختی را در جبهه ای دیگر تجربه کنند.

سردار جواد هاشمی اظهار داشت: اگر این ایستادگی های غیور مردان مدافع دین و حرم و حریم اهل بیت (ع) نبود امروز دشمنان جسورانه نقشه های پلید خویش را گسترده ساخته و تکفیریها را بعنوان نمایندگان اسلام و اسلام را دینی خشن به دنیا معرفی می کردند.اما خونهای پاک شهدای شما باعث شد تا تفکر پلید داعش در نطفه خفه شود و بیداری اسلامی بیش از گذشته گسترده گردد.

وی تاکید کرد: امروز شهدای مدافع حرم الگوهای عملی ایثار و شهادت طلبی برای نسل جوان هستند تا بدانند امنیت و آرامش امروز را مدیون ایثار و از جان گذشتگی چه کسانی هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج