دختران بسکتبالیست تیروژ کردستان در دور نهایی مرحله برگشت رقابت های لیگ دسته یک کشور با دو بُرد متوالی جایگاه گروه دوم را کسب و به مرحله پلی آف مسابقات راه یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، دور نهایی مرحله برگشت رقابت های لیگ بسکتبال دسته یک کشور شامگاه روز جمعه پنجم آبان ماه با مشخص شدن تیم های برتر به پایان رسید.

در این رقابت ها 11 تیم از باشگاه های مختلف کشور حضور دارند و در دو گروه پنج و شش تیمی به مصاف حریفان خود می روند.

در گروه الف، تیم های سپنتا تهران، نفت مسجد سلیمان، سفیر آفتاب پارس، رهپویان بندرعباس و گیلان و گروه ب، تیروژ کردستان، پیروان شهدای خورگو، سلامی تهران، دانشگاه آزاد شهر کرد، دانشگاه الزهرا و نظام مهندسی خوزستان فرار دارند.

دختران بسکتبالیست کردستانی در سال جاری با نام تیروژ در این پیکارها با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت و در دور نهایی مرحله برگشت رقابت های لیگ دسته یک کشور که به میزبانی قشم برگزار شد به مصاف حریفان خود رفتند.

در این مرحله بازیکنان تیم تیروژ کردستان موفق شدند دانشگاه آزاد شهرکرد را با نتیجه 60 بر 45 شکست دهند و تیم نظام مهندسی خوزستان را نیز 20 بر صفر را از پیش رو برداشتند.

همچنین نماینده کردستان در این مرحله با دو بُرد متوالی بعد از تیم پیروان شهدای خورگو در جایگاه دوم قرار گرفت.

تیم تیروژ کردستان در مرحله پلی آف مسابقات لیگ دسته یک کشور با نفت مسجد سلیمان دیدار خواهد کرد.

در این مسابقات منا بایکار سرپرستی، ژاله جلویزانی مدیر فنی، سروه ضرغامیان سرمربی و ادیبه ویسی به عنوان مربی، تیم تیروژ کردستان را هدایت و همراهی می کنند.

گفتنی است، در پایان رقابت های لیگ دسته یک کشور از هر گروه دو تیم به مسابقات دسته برتر صعود خواهند کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج