مدیر روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: بولتن «سرو سایه فکن» ویژه کنگره بزرگداشت حضرت آیت الله ملک حسینی (ره) حاوی سخنان مراجع و علمای حوزه در خصوص آن مجاهد نستوه در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد چاپ و منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، محسن خرامین عصر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این بولتن به مناسبت پنجمین سال درگذشت آن عالم ربانی و همزمان با اولین کنگره بزرگداشت ایشان در یاسوج تهیه و در این کنگره میان شرکت کنندگان توزیع شد.

مدیر واحد روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: افزود: در ابتدای این بولتن پیام مقام معظم رهبری در پی درگذشت مرحوم آیت الله ملک حسینی آمده است که در آن مجاهدت در راه حق و اهتمام بر خدمت به مردم و تلاش برای تعلیم وتربیت متعلمان و جویندگان از خصوصیات بارز آیت الله ملک حسینی عنوان شده است.

وی اظهار داشت: در این بولتن به زندگی نامه مرحوم و به‌ویژه اتفاقات مربوط به مبارزات انقلابی ایشان و ارتباط نزدیک با مردم جنوب کشور به طور مختصر پرداخته شده است.

 خرامین در پایان گفت: در این بولتن پیام و نظرات آیت الله العظمی مکارم شیرازی، آیت الله العظمی سبحانی، آیت الله العظمی گرگانی، آیت الله بهشتی، آیت الله میلانی، آیت الله علوی بروجردی، آیت الله بحر العلوم میردامادی و آیت الله مهدی پور راجع به شخصیت علمی، فقهی و انقلابی آیت الله ملک حسینی (ره) آمده است.

گفتنی است آیت الله ملک حسینی پدر شهید و از مبارزان انقلاب اسلامی و شاگردان مبرز حضرت امام خمینی (ره) بودند که بعد از انقلاب اسلامی نیز نماینده ولی فقیه در استان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری بودند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج