سرپرست روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران از حضور فعال این شرکت در نهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت نفت خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، مهدی معینی فر گفت: با توجه به اهمیت این نمایشگاه و حضور شرکت ها و سازندگان برتر کالا و تجهیزات راهبردی صنعت نفت، شرکت ملی حفاری برای استفاده از این فرصت و تعامل با شرکت های تابع صنعت نفت و همچنین سازندگان و صنعتگران داخلی در این رویداد مهم صنعتی مشارکت خواهد داشت.

وی افزود: با هماهنگی های به عمل آمده با مدیریت های مختلف ستادی و عملیاتی شرکت، در غرفه اختصاصی ملی حفاری ضمن ارائه توانمندی های شرکت، زمینه های همکاری با شرکت های سازنده قطعات و تجهیزات مورد بررسی قرار می گیرد.

معینی فر اظهار کرد: غرفه شرکت ملی حفاری ایران در سالن کارون پیش بینی شده و همسو با کار آماده سازی سالن ها، طرح ایجاد این غرفه نیز در دست اجرا می باشد.

سرپرست روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران همچنین با اشاره به ظرفیت های بالای صنعت حفاری کشور از نظر تعداد دستگاه ها و تجهیزات کاربردی در این صنعت و ارتباط تنگاتنگ این شرکت با سازندگان و صنعتگران داخلی و مراکز دانش بنیان ، گفت: با توجه به این امر لزوم ایجاد نمایشگاه تخصصی صنعت حفاری سال هاست که  مورد اهتمام قرار گرفته است.

گفتنی است؛ نهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان از تاریخ 11 لغایت 14 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برگزار می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج