فرید بهرامی در بازدید نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از پروژه های ورزشی شهرستان خرم آباد گفت: سرانه ورزشی دانش‌آموزان لرستان 36صدم متر مربع است که در مقایسه با سرانه 1متر مربع کشوری، پایین‌تر از میانگین کشوری است.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، فرید بهرامی در بازدید نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از پروژه های ورزشی شهرستان خرم‌آباد، به تلاش‌های صورت گرفته برای ارتقای شاخص‌های ورزشی مدارس اشاره کرد و گفت: 90سالن ورزشی، 5استخر سرپوشیده و 13چمن طبیعی و مصنوعی از جمله مراکزی است که برای استفاده دانش‌آموزان و فرهنگیان و اشاعه ورزش در نظر گرفته شده است.

وی افزود: اختصاص اعتبارات ملی و استانی برای توسعه این مراکز لازم و ضروری است که امیدواریم مسوولین امر در تخصیص اعتبارات، نگاه ویژه‌ای به لرستان داشته باشند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان در ادامه به پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی اشاره کرد و گفت: کمبود اعتبارات مالی باعث شده تا روند احداث و به بهره برداری رسیدن این پروژه ها مختل شده و در موعد مقرر واگذار نشود.

بازدید از مراکز ورزشی اموزش و پرورش

گفتنی است که در این بازدید، میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و اعزازی عضو کمیسیون برای پیگیری مشکلات آموزش و پرورش قول مساعد دادند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج