فرمانده سپاه ناحیه گرگان گفت: پیکر مطهر شهید بزرگوار مهدی آقاشریعتی پس از تشییع در گرگان در محل گلزار شهدای سفیدچاه به خاک سپرده می‎شود.

به گزارش خبرگزاری موج، سید علی مهاجر عصر امروز در گفت‎وگو با خبرنگاران استان گلستان در حاشیه مراسم استقبال از شهید تازه تفحص شده استان شهید آقا شریعتی اظهار داشت: شهید مهدی آقا شریعتی جزء شهدای عملیات کربلای 4 است که در تفحص جدیدی که در منطقه عملیاتی انجام شد و با توجه به اینکه از قبل دی.ان.ای آن از طریق خانواده شهید اخذ شده بود، شناسایی شد.

وی تصریح کرد: پیکر این شهید بزرگوار در استان گلستان و در آغوش مردم شهیدپرور شهر دارالمومنین گرگان قرار گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه گرگان ادامه داد: این شهید بزرگوار فرمانده پایگاه امام رضا(ع) شهرستان گرگان بود و از شهدایی بودند که بسیاری از بسیجیان شهر گرگان خاطرات خوبی با این شهید بزرگوار داشتند.

مهاجر با بیان اینکه این شهید بزرگوار سبب افتخار جامعه بسیج شهرستان ما است، افزود: این شهید بزرگوار دارای 5 فرزند است که در زمان شهادتش کوچکترین فرزندش یک‌ساله و بزرگترین فرزندش 8 ساله بود.

وی افزود: دو پسر و 3 دختر از این شهید بزرگوار به یادگار مانده و همسر شهید نیز جزء سادات استان گلستان است.

فرمانده سپاه ناحیه گرگان یادآور شد: این شهید بزرگوار از خانواده‎ای است که 5 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده و امروز مراسم استقبال آن شهید را شاهد هستیم و از ساعت 8:30 دقیقه صبح روز شنبه مراسم تشییع این شهید انجام می‎شود.

مهاجر تاکید کرد: این شهید بزرگوار پس از تشییع در گرگان در محل گلزار شهدای سفیدچاه در روز شنبه به خاک سپرده می‎شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج