معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اتمام بیمارستان لاهیجان تا بهمن ماه سالجاری گفت: تا پایان سال مالی 96 سه بیمارستان در حال احداث درگیلان اتمام وتحویل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، محمد جعفر علیزاده گفت: بیمارستان96 تختخوابی شهرستان لنگرود در زمینی به مساحت 45 هزار و 260 متر مربع با زیر بنای 12هزار و 338 متر مربع در3 طبقه و با ظرفیت کلی 130 تخت، از سال 89 آغاز شده و در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی بیش از 80درصد در حال تکمیل است.

وی افزود: مصوب اولیه این پروژه 96 تخت بودکه در طی دوران ساخت بر اساس نیاز شهرستان به 130 تخت افزایش یافت و امسال 18 میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یافته و پیش بینی می شود با همین رقم این بیمارستان تا پایان سال مالی 96 به اتمام برسد و نیازهای تخصصی شهرستان را تا سالیان سال تامین خواهد کرد.

علیزاده گفت: همزمان با این پروژه، دو بیمارستان دیگر نیز به اتمام خواهند رسید یکی بیمارستان 217 تختخوابی لاهیجان که مراحل نهایی آن در حال اجراست و تا پایان سالجاری تکمیل خواهد شد و دیگری بیمارستان 217 تختخوابی تالش است که تا پایان سال مالی 96 به اتمام خواهد رسید.

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی و عمومی کشور سال 96 را از جهت احداث بیمارستان سال پرباری توصیف کرد و گفت: با تکمیل بیمارستان های در دست اجرا و دو بیمارستان آستارا و رضوانشهر که در اوایل سال96 تحویل داده شدند فضای بهداشتی استان به حد مطلوبی ارتقا خواهد یافت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج