رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم گفت: صاحب اصلی انقلاب مردم هستند و مسوولینی که به جای احترام به مردم در مقابل بالادستان تواضع می کنند، سوراخ دعا گم کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج از قشم، حجت الاسلام احمد غلامی با بیان اینکه اخلاص و تواضع امام خمینی( ره)، رهبر معظم انقلاب و حرمت خون شهدا مردم را نسبت به نظام جمهوری اسلامی پایبند نگه داشته است، تصریح کرد: مسوولی که برای خدمت به مردم منصوب شده و شانی جز خدمتگزاری مردم ندارد، وظیفه خود را فراموش کرده و فکر هم نمی کند که مردم این صندلی را با هزار امید از رژیم فاسد پهلوی گرفتند و چه خون های پاکی که برای حفظ آن بر زمین ریخته شد.

شیخ احمد غلامی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی سالروز مبارزه با استکبار جهانی. ضمن تقدیر از حضور حماسی و بی منت مردم در صحنه های دفاع از آرمان های انقلاب، نظام جمهوری اسلامی و تمامیت ارضی کشور تاکید کرد؛ اگر مسوولی فکر کند، مردم بخاطر دعوت آن ها در راهپیمایی ها شرکت می کنند، سخت در اشتباه است و اساسا طالب مشارکت مردم بودن فقط در ایام انتخابات و راهپیمایی ها مصداق بارز استفاده ابزاری از مردم و جفای به کشور و آرمان های امام راحل و خلاف صریح نظر رهبر فرزانه انقلاب است.

غلامی خاطرنشان ساخت: در روزهایی که یک بنگاه دار تاجر پیشه بر مسند ریاست جمهوری آمریکا تکیه زده و مواضع غیر دیپلماتیک و نسنجیده او آمریکا را در نظر مردم دنیا خوار و بی مقدارتر از پیش کرده، جمهوری اسلامی ایران با رهبری فرزانه ،دانشمند و فرهیخته توجه و تحسین جهان را بر انگیخته است.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی شهرستان قشم بیان داشت: کشور ما در کنار تلاش و کوشش کارگزاران نظام در عرصه داخلی و خارجی همچنان نیازمند مبارزه با استکبار جهانی با همان شدت و حرارت روز‌های آغازین پیروزی انقلاب اسلامی است.

بر اساس این خبر مراسم روز مبارره با استکبار جهانی ساعت 9 روز شنبه 13 آبان از چهار راه سعدی( برگ سبز ) به سمت امامزاده سید مظفر برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج