استاندار هرمزگان گفت: مجموعه دولت در استان هرمزگان با تمام توان و به معنای واقعی در کنار تولیدکنندگان است و اجازه نخواهیم داد که بخش خصوصی و تولیدی و کارآفرینان در بروکراسی اداری دچار سردرگمی و معطلی شوند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از استانداری هرمزگان، فریدون همتی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی بزرگ استان هرمزگان با بیان اینکه برای تحقق اقتصاد مقاومتی از واحدهای تولیدی حمایت و در راستای برداشتن موانع تولید گام برخواهیم داشت، عنوان کرد: اولویت نخست کشور در کنار تامین امنیت، تحقق اقتصاد مقاومتی است و حمایت از تولیدکنندگان، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان در این راستا در هرمزگان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: باید شرایطی را فراهم کنیم که واحدهای تولیدی و صنعتی دغدغه و مشکلی نداشته باشند و به سمت تولید بهتر و بیشتر گام بردارند.

استاندار هرمزگان افزود: دستگاه‌های دولتی باید شرایط را برای سرعت بخشیدن به حرکت بخش خصوصی و واحدهای تولیدی فراهم کنند.

همتی با بیان اینکه استان هرمزگان از صنایع بزرگ و مهمی برخوردار است، تصریح کرد: مجموعه دولت در استان هرمزگان با تمام توان و به معنای واقعی در کنار تولیدکنندگان است و اجازه نخواهیم داد که بخش خصوصی و تولیدی و کارآفرینان در بروکراسی اداری دچار سردرگمی و معطلی شوند.

حمایت اولویت دار از واحدهای تولیدی

وی گفت: بنده روزهای سه‌شنبه را به ملاقات عمومی با اولویت مدیران واحدهای تولیدی اختصاص داده‌ام تا مسائل و مشکلات این بخش را بررسی و رفع کنیم.

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه برای تسریع در صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در هرمزگان تجهیز و فعال می‌شود، اظهار داشت: در این مرکز نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مستقر خواهند شد و دستگاه‌ها موظف هستند طی دو هفته مجوزهای سرمایه‌گذاری را صادر کنند.

همتی خاطرنشان کرد: فضای جدیدی از کمک و حمایت از واحدهای تولیدی در هرمزگان ایجاد شده و بنده بخش عمده وقت خود را صرف کمک به رونق تولید و اشتغال خواهم کرد.

وی اضافه کرد: کارگروه رفع موانع تولید استان باید به صورت هفتگی تشکیل و مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی استان در آن بررسی و رفع شود.

در پایان این نشست اولین پروانه صنایع پیشرفته در استان هرمزگان به شرکت پتروصنعت گامرون اعطا شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج