رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان از اجرای طرح تشدید برخورد با ورود خودرو آلاینده، دودزا و فاقد معاینه فنی به محدوده های زوج و فرد شهر اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ،  سرهنگ ابوالقاسم چلمقانی اظهار کرد: با توجه به آغاز فصل سرما و مواجهه با پدیده وارونگی هوا که همه ساله در این ایام با آن روبرو هستیم و این موضوع باعث افزایش آلودگی هوا می شود پلیس راهور شهرستان اصفهان از هم اکنون اقدامات ویژه ای را برای مقابله با  آلودگی هوا در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: یکی از اقداماتی که به منظور کاهش آلودگی هوا در دستور کار پلیس راهور شهرستان اصفهان قرار گرفته  اجرای طرح محدودیت زوج و فرد در هسته مرکزی شهر اصفهان است.

سرهنگ چلمقانی محدوده زوج و فرد در شهر اصفهان را خیابان مسجد سید، عبدالرزاق، خیابان بهشتی و کاشانی به سمت هسته مرکزی، خیابان نشاط، چهارراه نقاشی، چهارباغ و باغ گلدسته، حاشیه ابتدای خیابان فردوسی، شمس آبادی و آذر عنوان کرد و گفت: خودروها براساس زوج و یا فرد بودن آخرین شماره پلاک خود باید وارد این محدوده شوند و هرگونه تخلف از طریق دوربین های نظارت تصویری ثبت می شود.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان جریمه ورود به محدوده زوج و فرد را هر بار 20 هزار تومان عنوان کرد و گفت: علاوه بر این تشدید برخورد با خودروهای دودزا، آلاینده و فاقد معاینه فنی نیز در این محدوده ها انجام می شود.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج