مدیرکل نوسازی, توسعه و تجهیز مدارس گلستان گفت: در استان حدود ۲۳ درصد مدارس وضعیت مطلوبی نداشته و نیاز به نوسازی دوباره دارند.

به گزارش خبرگزاری موج، عماد مخدومی عصر امروز در مراسم متمرکز افتتاح مدارس برکت شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: بیش از 3 میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار برای 3 مدارس امروز گنبدکاووس صرف شده که 50 درصد آن از محل اعتبارات نوسازی استان و 50 درصد از محل بنیاد برکت می باشد.

مدیر کل نوسازی,تجهیز و توسعه مدارس گلستان افزود: در سال جاری ,32 پروژه با 224 کلاس درس  و اعتبار 17 میلیارد تومان توسط بنیاد برکت احداث و ساخته شده است.

مخدومی تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید 18 مدرسه با 80 کلاس درس در سطح استان گلستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

مدیر کل نوسازی,توسعه و تجهیز مدارس گلستان تاکید کرد: در استان گلستان حدود 23 درصد مدارس وضعیت مطلوبی ندارند و نیاز به نوسازی دوباره است و در شهرستان گنبدکاووس نزدیک به 150 مدرسه نیاز به نوسازی و تخریب دارند.

وی گفت: از محل اعتبارات نوسازی استان گلستان 50 مدرسه در حال ساخت است و تلاش داریم تا این مدارس تا سال تحصیلی سال آینده افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

مخدومی گفت: مشکل این مدارس انشعابات آب و برق و گاز است که انتظار داریم فرماندار ویژه گنبدکاووس پیگیر این موضوع باشند و از هم‌اکنون پیگیر انشعابات کانون فرهنگی که در حال احداث است نیز باشند.

توسعه و تجهیز مدارس گلستان 

مدیر کل نوسازی,توسعه و تجهیز مدارس گلستان یادآور شد: در شهرستان گنبدکاووس 3 مدرسه امروز افتتاح شد و یک مدرسه در حال ساخت است و ساخت 4 مدرسه دیگر تا پایان سال آغاز خواهد خورد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج