رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویراحمد از توزیع 200 بسته آموزشی بین دانش‌آموزان مناطق چاروسا و دیشموک توسط این بانک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدعلی نیک منش صبح امروز در جمع دانش‌آموزان چاروسا با اعلام این خبر و با اشاره به رسالت‌های بانک مهر اقتصاد، اظهار کرد: این بانک وظایفی را در راستای مسوولیت‌های اجتماعی برای خود تعریف کرده است که تنها برای رشد و شکوفایی سطح کیفی جامعه و ترویج فرهنگ اسلامی انجام می‌گیرند.

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حمایت از تحصیل دانش‌آموزان و کودکان از برنامه‌های جدی ما در حوزه مسوولیت‌های اجتماعی به شمار می‌رود، بیان کرد: علاوه بر تداوم فعالیت‌های قبلی به نیت برداشتن گامی هر چند کوچک برای محرومیت‌زدایی در حوزه آموزش و پرورش و تلاش برای ایجاد فرصت برابر تحصیلی، تصمیم گرفتیم که بسته‌های آموزشی را بین دانش‌آموزان مناطق چاروسا و دیشموک توزیع کنیم.

نیک‌منش اضافه کرد: با حضور در مدارس مناطق چاروسا و دیشموک، 200 بسته آموزشی با اعتباری بالغ بر 50 میلیون ریال در بین دانش‌آموزان این مناطق محروم توزیع شد.

وی یادآور شد: کمک به ترویج فرهنگ اسلامی عفاف و حجاب، مشارکت مستمر در یادواره‌های شهدا و حمایت از زنان اثرگذار جامعه ، اجرای برنامه‌های فرهنگی و حمایت از این نوع فعالیت‌های دینی و مذهبی از جمله اقداماتی است که ما در بانک مهر اقتصاد بر روی آنها تاکید داریم و انجام می‌دهیم.

نیک‌منش اضافه کرد:  در صورت وجود اعتبار و رایزنی با مسوولان بالا دستی، تجهیز برخی از مدارس مناطق چاروسا و دیشموک را دستور کار قرار و به یاری خدا این کار را انجام می‌دهیم.

به گزارش موج، در این آئین مسوولان ارشد بانک مهر اقتصاد و آموزش و پرورش چاروسا و دیشموک و همچنین رئیس انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نیز حضور داشتند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج